Specialista na Egypt +420 602 891 907

Shams Safaga

Egypt, Hurghada, Soma Bay
ÚVOD

"Shams" znamená v arabštině "Slunce" v tomto hotelu zažijete teplo slunce, stejně tak teplo egyptské pohostinnosti. Příjemné služby, dlouhé písečné pláže a široký výběr volnočasových aktivit. Resort je vhodný pro rodiny s dětmi i relax od každodenního shonu.


Hotel se skládá z hlavní budovy s recepcí a standardními pokoji a komplexu bungalovů, poskytuje hlavní restauraci, zahradní restauraci, kavárnu, snack bar, internetový koutek, banku, čistírna (za příplatek), obchod se suvenýry.


Hotel disponuje komfortně zařízenými pokoji s možností 2 přistýlek, které disponují koupelnou s WC, TV / SAT, telefonem, balkonem nebo terasou s výhledem na areál.
Klienti mohou využívat: venkovní bazén, vodní a plážové sporty, animační a sportovní programy, večerní show, dětský klub, bazén a hřiště, Shams SPA centrum, tenis / stolní tenis, biliard, minigolf, potápěčské centrum, aqua centrum, windsurfing, kitesurfing.

 

 

PLÁŽ

Přímo u hotelu
písečná pláž
pozvolný vstup

UBYTOVÁNÍ

Pokoje Standard 2LI s 2 přistýlkami
Koupelna, WC
telefon, lednička
Balkon / terasa

STRAVOVÁNÍ

all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITÍ

vodní a plážové sporty, animační a sportovní programy, večerní show, dětský klub, bazén a hřiště, Shams SPA centrum, tenis / stolní tenis, biliard, minigolf, potápěčské centrum, aqua centrum, windsurfing, kitesurfing.     

DOPORUČUJEME

Rodiny s dětmi, milovníky podmořského světa a vodních radovánek a aktivního relaxu.

Kalkulace
Nejbližší termíny
Historie zájezdů
návrat nahoru