Specialista na Egypt +420 602 891 907

Vincci Nozha Beach

Tunisko, Hammamet
ÚVOD

Tento zrekonstruovaný hotel se nachází přímo u písečné pláže letoviska Hammamet. Hotel díky příjemné atmosféře nabízí možnost prožití krásné dovolené, jak pro rodiny s dětmi, tak i pro klienty všech věkových kategorií.
Hotel ve svých prostorách nabízí ubytování ve standardních 2-lůžkových pokojích s max. 2 přistýlkami, které jsou vybaveny balkonem nebo terasou. Hotel disponuje vstupní halou s recepcí a směnárnou, 4 tematickými restauracemi, restaurací na pláži, 3 bary (na recepci, na pláži, u bazénu), Beach Party bar, maurskou kavárnou, obchody, kadeřnictvím, konferenční místností, wifi a internetovým připojením za poplatek , bazénem (lehátka a slunečníky zdarma), bazénem s tobogánem, dětským bazénem, ​​krytým bazénem, ​​miniklubem, dětským hřištěm a bezbariérovým přístupem.
Hotel nabízí svým klientům využít služby: mezinárodní animační programy, večerní programy, plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, minigolf, vodní pólo, vodní gymnastiku, lukostřelbu, šipky, kulečník, hernu s elektronickými hrami, disco, sauna, masáže, wellness, vodní sporty na pláži, bowling v blízkosti hotelu.

LOKALIZACE

letiště Monastir - cca 110 km

centrum Hammamet - cca 8 km

PLÁŽ

přímo na pláži

písčitá

UBYTOVÁNÍ

max. obsazenost: 2-lůžkové pokoje s 2 přistýlkami

klimatizace

koupelna, WC, vysoušeč vlasů

TV / SAT, pokojový telefon

bezbariérový přístup

STRAVOVÁNÍ

all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITÍ

plážový volejbal, fotbal

vodní pólo, vodní gymnastika

stolní tenis, minigolf, šipky, lukostřelba

billiard, bowling, disco, elektronické hry

wellness, masáže, sauna

DOPORUČUJEME

pro rodiny s dětmi a pro klienty všech věkových kategorií

Kalkulace
Nejbližší termíny
Historie zájezdů
návrat nahoru