Specialista na Egypt +420 602 891 907

Occidental Sousse Marhaba

Tunisko, Sousse
ÚVOD

Tento oblíbený hotelový komplex leží uprostřed rozlehlé palmové zahrady, nedaleko od centra Sousse. V okolí se nachází moderní obchodní centrum, množství obchůdků, cukráren a restaurací.

Hotel ve svých prostorách nabízí ubytování ve standardních 2-lůžkových pokojích s max. 2 přistýlkami pro děti, které jsou vybaveny balkonem. Hotel disponuje vstupní halou s recepcí a směnárnou, hlavní restaurací, a la carte restaurací, 4 bary, nočním klubem, maurskou kavárnou, obchodem se suvenýry, wifi na recepci, konferenčními možnostmi, tobogánem, bazénem s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma ), krytým bazénem, ​​dětským hřištěm a bezbariérovým přístupem.

Hotel nabízí svým klientům využít služby: animační programy, večerní programy, vodní aerobik, minigolf, plážový volejbal, vodní pólo, stolní tenis, tenisový kurt (v hotelu Marhaba hotel), turecké lázně, fitness, sauna, masáže, wellness, hammam, salon krásy, billiard, golfové hřiště vzdálené cca 9 km od hotelu, kadeřnictví (v hotelu Marhaba Hotel).

LOKALIZACE

letiště Monastir - cca 19 km

centrum Sousse - cca 2,5 km

přístav Port El Kantaoui - cca 8 km

PLÁŽ

přímo na pláži

písčitá

soukromá

UBYTOVÁNÍ

max. obsazenost: 2-lůžkové pokoje s 2 přistýlkami

klimatizace

koupelna, WC, vysoušeč vlasů

TV / SAT, pokojový telefon

bezbariérový přístup

STRAVOVÁNÍ

all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITÍ

tenisové kurty

plážový volejbal, vodní aerobic, vodní pólo

stolní tenis, minigolf

golfové hřiště

fitness

welness, masáže, sauna

DOPORUČUJEME

pro všechny věkové kategorie, jakož i pro náročnější klienty. Na své si přijdou milovníci nákupů, nočního života a procházek.

Kalkulace
Nejbližší termíny
Historie zájezdů
návrat nahoru